+371 22581322
info@jungaceltnieki.lv

Remontu veidi

Vispārīgs remontu veidu apskats

Remontus var iedalīt četrās grupās:Remonts dzīvoklī

+budžeta (tehniskais jeb lētais) remonts;

+investīciju remonts;

+remonts sev;

+luksus remonts.

Budžeta remonts jeb tehniskais remonts parasti tiek veikts tādā vietā kā noliktava, garāža, tirdzniecības telpas utt. Ir gadījumi, kad šādus remontus veic arī mājokļos. Veicot šādus remontus vairums gadījumos tiek maksimāli taupīti līdzekļi gan uz darbu, gan uz materiāliem. Tā rezultātā Klients saskaras ar nepatīkamām sekām – pelējums, siltuma zudums, telpu paātrināts nolietojums, ātra amortizācija.

Investīciju remonts. Remonts tiek veikts, lai nekustamajam īpašumam palielinātu vērtību. Remonta veikšanai tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli un ievērotas visas tehnoloģiskās prasības, lai remonts kalpotu maksimāli ilgi. Nekustamā īpašuma vērtību ietekmē arī atrašanās vieta, mājas projekts un stāvoklis, tāpēc pirms remonta veikšanas ir jāizvērtē, cik daudz līdzekļus remontam ir vērts atvēlēt. Pirms remonta veikšanas ir jāsaprot, kas būs Klienti, cik viņi ir gatavi maksāt par īri, cik ilgā laikā gūsiet peļņu un kas būs tas, kas patiks Klientiem.

Remonts dzīvoklī

Remonts sev. Remonts sev kvalitātes ziņā īpaši neatšķiras no investīciju remonta, taču šeit īpašuma atrašanās vietai nav tik liela nozīme. Nozīme ir saimnieka vēlmēm. Veicot šāda veida remontu, mērķis ir pielāgot maksimāli ērtu un patīkamu lietojumu tā īpašniekam. Svarīgi ir piepildīt īpašnieka vēlmes, bet tomēr iekļaujoties budžetā. Remonta veikšanai tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli un ievērotas visas tehnoloģiskās prasības,  citreiz tiek piesaistīti dizaineri. Veicot remontu sev, Klients augstu vērtē kvalitāti, jo katram ir svarīgi tas, kādās telpās turpmāk pašam būs jādzīvo. Runājot pa šo remontu, var ieskaitīt ne tikai dzīvokļus un mājas, bet arī dārza mājas, pirtis, lapenes.

Luksus remonts. Kad tiek veikts luksus remonts, tiek pieaicināti dizaineri, remonts tiek ļoti sīki izplānots un tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli. Cenai ir otršķirīga nozīme – visu nosaka vīzija, dizains un kvalitāte. Remontdarbi tiek paveikti ar nevainojamu precizitāti. Luksus remonts nav investīcija, jo vairums gadījumos ieguldītie līdzekļi pārsniedz nekustamā īpašuma vērtību. Ja Luksus remontu veic kā investīciju, tad īpašumam jāatrodas prestižos rajonos, kur potenciālais pircējs būtu spējīgs un ieinteresēts samaksāt par īpašumu lielāku summu nekā ir vidējā tirgus vērtība. Šādi rajoni ir Jūrmala, vēstniecību rajons Rīgā, Vecrīga, Priedkalne, Baltezers un Berģi.